mutlu anlarınızda
HAKKIMIZDA

* Mavi Ada Davet Salonumuz 300 kişiden başlayıp 1200 kişiye kadar Düğün, Nişan, Nikâh, Sünnet, Kına gecesi, Davet, Kokteyl, İftar yemekleri, Yemekli düğün, Lansman toplantıları, Organizasyon veya şirket toplantılarınızda, Mezuniyet ve Seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.

* Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel sıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle "Mavi Ada" farkını hissedeceksiniz.

* Mavi Ada, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor. Yıldızlı gecelerin görkemini Mavi Ada Salonu'nda yaşamaya ne dersiniz? Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz aktiviteleriyle zamanı durdurmak isteyeceksiniz.

* Bir canlı yayın stüdyosunu aratmayacak özellikteki Ses, Işık ve Görüntü sistemleri ile farklılığını gözler önüne seren Mavi Ada Davet Salonu olarak Sorumluluğumuzu yerine getirmek, Sektörel Kariyerimize ve Size katkıda bulunmak amacı ile Tecrübemiz ve Kalitemize güvenerek Sizlere hizmet vermekten onur duyarız…

- 800 kişilik Kapalı Salon
- 1200 kişilik Havuzlu Salon
- Kolonsuz Kapalı Salon
- Üstü açılır-kapanır sistemli Havuzlu Salon
- Otopark
- Klima, Havalandırma ve Jeneratör Sistemi
- Her türlü Yemekli ve Yemeksiz toplantılarda hizmetinizdeyiz (Parti, Dernek, Okul Aile Birliği, Oda, Şirket)
TEBRİK GÖNDER İLETİŞİM

Eskişehir Mavi Ada Düğün Salonu içinde gerçekleştirmek istediğiniz düğün, nikah, nişan, sünnet, toplantı ve eğlence etkinlik ile organizasyon fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen ekibimizle iletişim sayfamız üzerinden irtibata geçin

Detay
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. mavi-ada.com |

Eskişehir Düğün Salonları, nikah, nişan, sünnet, davet, tören, organizasyon fiyatları ve ücretleri

Design by PusulaMedya